On to někdo udělá.. 2023

  K realizaci služby může dojít až od 1. 10. 2024, s úctou!

30.000 

1 skladem

SKU: 004/23
Kategorie:

Popis

 

Cena 30 000,- Kč

Sběr odpadu je mnohem příjemnější pro zaměstnance technických služeb a přání dětí být popelářem budou o krok blíže.

 Vážený pane, dovoluji si Vám přestavit, prosím, produkt, který vznikal v době, kdy končila 1. vlna pandemie Covid 19 v roce 2021/04 – 05 a cílem bylo ulehčit si v této lehké době, co se faktického nepřítele týče, život.

Vzhledem k tomu, že snaha zlepšit pro sebe, s úctou, okolí, ve kterém jsem se nacházel, což znamenalo i úsměvy na tvářích dětí, či lidí kolem, kteří touto ulicí chodili v naději, že radost ještě nemizí z očí kolemjdoucích, tak mne toto konání dovedlo až k úmyslu v této činnosti pokračovat a vím, že bude jediný problém v ochotě úředníků, úřednic či správců těchto majetků v tomto úmyslu spolupracovat, teoreticky.

Jistotou ovšem je, že byly úřady informovány o činnosti, kterou jsem započal hlavně z důvodu, abych nekoukal na staré a zrezivělé mříže s oprýskanou zdí.

Opět musím ubezpečit, že obrázek kočky a psa je ošetřen lodním lakem, který odolá středoevropským podmínkám.

K tomuto přístřešku na sběrné nádoby jsem dodal hodiny za pletivo, na každou stranu rohový betonový tvar s květinami, kam se mohou dle ročního období nasadit jakékoliv okrasné i živé drobnosti, na přední straně mohou být umístěny obrazy, které se dají sehnat po svolení kdekoliv ve sběrném dvoře, ze zadní části byla odstraněna rez, a z barev , zde v trikolóře vlajky ČR, zhotoven štít směřující na západ, aby si nespletli tuto práci, s někým z ciziny, nýbrž s českým nápadem. Samotná úprava zdi byla provedena spárováním vypadlé omítky klasickými prostředky a kromě běžného opotřebení bude konečný produkt v každoročním oživovacím režimu, tedy jednou do roka dle smluvních podmínek oživován.

Kromě hodin se samozřejmě dá za pletivo instalovat cokoliv, prosím. Toto umělecké dílo bylo pro mne velmi důležité z důvodu, že radost lidí kolem mne naplňovala chutí, která trvá dodnes v tomto díle pokračovat.

Kromě natřených lamp, kdy opravdu bez souhlasu majitele jsem toto provedl si dovolím tvrdit, že během této těžké doby pandemie splnil tento čin svůj smysl a do města se vracím téměř pravidelně, i přes to, že česká povaha, která v rodném městě způsobila, že jsem byl nucen se odstěhovat do Chebu způsobila, že toto dílo v Kraslicích pod vlakovým nádražím jsem částečně poničil.

Vím, že nemusím vysvětlovat, každopádně již jsem tam nebydlel, tedy neměl důvod, aby dál dělalo radost lidem, kterou nevidím. Cena tohoto produktu se samozřejmě odvíjí od náročnosti, podmínek k ubytování, stravování a přesunu k místu k vytvoření tohoto díla. Uvidíte, jak se děti útěkem od hraní videoher brání pocitu, že už si přejí být dospělé, aby mohli dělat třeba Popeláře, snad.

Ubráníte se pouze pocitu, pane, že toto mohl vymyslet opravdu a jenom blázen, každopádně v dnešní době mu to dělá radost. Pokud se zraky lidí na chvíli zvednou od tabletu, mobilu, tak svůj smysl tento výtvor splnil.

Není ovšem jisté, zda se dočkám toho, že půjde v této činnosti pokračovat, každopádně jistý problém k zamyšlení tvůrce tu je. Pokud jsem muž, tak vidím třeba kocoura a myš, někdy můžu vidět kočku a myšáka, někdo může vidět kocoura a myšáka a pokud někdo, třeba, prosím, senior vidí kočku a myš, to už nechám na finálním dojmu a Vašem vyjádření vděčnosti, že Vám právě dědeček od vedle sdělil něco, co jste v životě nečekal. Víc k tomuto dílu nemám co napsat, ovšem pokud by jste měl zájem o zhotovení, dovoluji si Vás požádat o kontakt na email, na který odpovím během několika hodin, snad.

Po domluvě se velmi budu těšit na spolupráci. Pokud by jste vyhověl s již vyřízením souhlasu správce objektu, stihne se uzavření písemné dohody dřív, než Vás stihnou jiné povinnosti, pane. S přáním dnů, kdy hrozící konflikt na Ukrajině neohrozí snahu na změnu Vám děkuji za výdrž při čtení těchto řádků.

  Popelář WiKipedie

Děkuji

 
Ceník platný od 19. 5. 2023

 

CENA 30.000,- Kč

IMG E2923 16

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „On to někdo udělá.. 2023“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *