Společnost bez rozdělení 2023

    K realizaci služby může dojít až od 1. 10. 2024, s úctou!

1.000 

10 skladem

SKU: 003/22
Kategorie:

Popis

SPOLEČNOST BEZ ROZDĚLENÍ 2023

CENA 1.000,- Kč / 1 minuta odhalené emoční kulisy

  i pro hromadné akce, max. 90 lidí!

  • cena se skládá z počtu minut odhalené emoční kulisy u hromadných akcí, samotná akce může být delší samozřejmě, debata, apod.

Pane, ono se dnes řekne zcela lehce, že abstinentní chování je divné, ovšem pokusím si vysvětlit pro sebe, z jakého důvodu si myslím, s úctou, že tento vzorec je pro mne velmi důležitý. Jisté je, že pro muže je evidentně jednodušší být v realitě, která znamená falešné naděje, která problém posouvá, která znamená, že v tom není sám. Ovšem opak je pravdou, právě úniky ze skutečného světa do světa, který neznamená ani trochu reálné reality znamená pro muže, že má problém.

Totiž když už nestačí v moderních dějinách alkohol, cigarety, musí nastoupit sociální sítě. Jenom je potíž, předpokládám, že prací zaneprázdnění muži nejsou ochotní říct svým dětem, že tato síť vznikla krádeží nápadu, pokud ještě se dá věřit této informaci, o které byl natočen film. Pokud ukradnete myšlenku, která má záměr hodný rozvoje autorovi, a uděláte z toho sociální sebevražednou síť, jistě není pochyb o tom, že původní autorova byla s jiným záměrem, dle mého názoru.

Budoucnost vidím opravdu tak, že příroda prostě vyhraje. Tlak, který vyvíjí na člověka, když není ochoten chovat se v souladu s přírodními zákony bude takový, že téměř cítím jistotu, kdy za pár let budou prázdné ulice, lidé budou ležet v jakýchsi vzduchových polštářích v umělém spánku a napojením na globální síť se ocitnou kdekoliv bez nutnosti se hýbat, zvedat, něco prostě fyzicky konat.

Programy jim ochotně napumpují od mozku představy, živiny jim budou proudit do krve dle aktuálních potřeb a vše bude totiž ok. Jenom venku bude víc horko a teoreticky pár povstalců, kteří v souladu s přírodními zákony budou dál žít, aby byli v pořádku jejich životy.

Proto když nabízím tento produkt. Je pro mne důležité, aby mi bylo oznámeno, v jakém stavu klient nyní je. Tedy sdělil na základě osobního rozhodnutí a důvěry pouze to, co bude považovat za bezpečné. Třeba téma sportovní události, třeba téma divadelního představení, atd. Ovšem cílem této služby je, aby právě k tomuto našel sebedůvěru, což jsem za podmínek, které píšu pod videem ochoten zajistit.

Vedením klienta dokážu zklidnit, vypnout stres a postarám se o kvalitní dialog, který bude veden i Vámi, tedy na základě svobodného rozhodnutí, zda se jistým problémem, aktuálním řešením budete, prosím, řídit. Vím, že realita, ve které se ocitnete bude velmi střízlivá.

Není jednoduché toto psát, každopádně si dovoluji tvrdit, že tento produkt je jedním ze služeb, které Vás dostanou z mimoreality do skutečného světa, tedy že šance zůstat ve skutečném světě bez sociálních sítí tady je a se svým sebevědomím najdete klíč k tomu, jak ho zdravě zvedat.

Každopádně jsem schopen s Vámi jít na úřady s tím, že sebevědomím budete mít, pane, s úctou, chuť řešit problém dál také. Jinak vše v podmínkách, které jsou na domácí stránce tohoto WEBU. Snad se Vám tento článek někdy připomene, až skutečně zjistíte, že video nějakého psa v Uruguai je mnohem z důvodu polohy hlavy a samotného těla nebezpečnější, než skutečné ,třeba, močení krávy, které se dá sledovat z jedoucího vlaku a mít z toho radost, sebevědomou.

Děkuji

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Společnost bez rozdělení 2023“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *