Ahoj! 2023

Kontaktujte mne, prosím Vás, na tel. čísle +420 723 82 67 82! K realizaci služby může dojít až od 1. 10. 2024, s úctou!  

5.000 

1 skladem

SKU: 007/23
Kategorie:

Popis

 

Produkt “Ahoj – 2023”

Modla je pouze v tom, koho si určíte – Ahoj!

Vážený pane, jenom si dovoluji ubezpečit, že tento produkt nebude lehké odstranit, prosím, pokud vezmete v úvahu fakt, že bude lodním lakem zabezpečeno, aby nevadilo otření dětí, nebo třeba venkovní vlivy, že se tento obraz znehodnotí. Dle osobní zkušenosti Vám musím oznámit, že tento způsob ochrany vydrží i podmínky, které se blíží bouřím v mořích, či jezerech. Ovšem samotný produkt je samozřejmě něčím pro skutečné znalce tohoto ufona, musím-li ho nazvat mimozemšťana.

Ahoj!

Originalita tohoto obrazu je dána jistým problémem, kdy není nutné se zabývat různými plagiáty, vzhledem k tomu, že nápad vznikl již v 90. letech a replik je, vím, mnoho. Šance na úsměv dětí ovšem zvýší fakt, že opravdu při doteku na tento obraz, jištěný lodním lakem nezmizí tento úsměv jak včerejší den a radost bude dělat Vám i Vašim blízkým, či známým hodně dlouho. Pokud by i časem zvýšil cenu nemovitosti, kde se bude nacházet, byla by to pro mne velmi dobrá zpráva. Dle domluvy samozřejmě lze zvolit různá variace barev, či motivů uvnitř samotného obrazu.

Pokud opravdu uvěří mysl člověka, že při dotyku hotového obrazce lze tento mimozemšťan přenést energií jemu vlastní Vás do světů, kam normálně člověk není schopen se dostat Vám, pane, garantuji se 100% jistotou. Z osobní zkušenosti Vám popíšu jenom kousek, tedy časového intervalu, kdy mne tento ufon dotykem přenesl do samotných událostí, které souvisejí se samotným krajem vesmíru a pokud Vám budu, s úctou, tvrdit, že i přesto jsem byl uprostřed vesmíru, tak je to opravdu tak. Těchto zážitků Vás čeká, pokud budete odvážní a vydržíte se s průvodcem galaxií, stýkat, více.

Je schopen Vás, či Vaše blízké přenést za horizont samotného vesmíru v našich lidských mozcích a na pár vteřin, či minut začnete používat mozek ze známých 4 % kapacity na až ,POZOR!!!, 100 % kapacity mozku. Vím, že toto chvilkové taktování na využití 100 % vám nezpůsobí žádné zdravotní potíže, protože je jenom síla vesmíru, která řídí naše skutky a klíč k vnímání tohoto energického výronu je přes tento produkt s názvem AHOJ!

Cena je daná a šablona také. Tento ufon, klíč  k poznání bran do konců a krajů vesmírných tanců hvězd a galaxií zajistí, že při jediném faktickém ohrožení lidstva, tedy komety, se Vaším dotykem a přijetím myšlenky, že se dotýká víc lidí, kteří se nebojí, protože ví, že nejsou během této historické události lidstva samotní, nebudete cítit melancholii.

Jistota, že budete s tímto produktem spokojen není, a zároveň se budu snažit, aby spokojenost byla na obou stranách. Tzn., aby byla práce kvalitně odvedena, bez zdržování či nutnosti účtovat si za vícepráce. Velikost tohoto obrazce je 1,5 x 1 m.

Samotná práce by neměla trvat déle jak 7 hodin. Samotné podmínky pro zhotovení obrazu jsou jenom světlo, větratelná místnost. Stravu, či nápoje si hradím sám. O nutnosti si zajít na toaletu během zhotovení vím, že psát nemusím.

Pokud by ovšem docházelo k technickým problémům s malbou, bude nutné zhotovení dodatku ke smlouvě o dílo, kde toto a další podmínky budou zohledněny. Samotná práce se šabloně nebude složitá, ovšem upevnění se bude muset řešit tak, aby nepoškodilo, respektive nepoškodila okolní zeď, za což samozřejmě přebírám odpovědnost. Vše se samozřejmě řídí příslušným zákonem o stavebních pracích, či o uměleckém díle.

Duševní vlastnictví není žádné, což znamená, že autorská práva si může již od 90. let ve svůj prospěch vyložit každý, to vím.

Děkuji

Ceník platný od 19. 5. 2023

Dík

AHOJ ! WiKipedia

 

IMG E2923 15

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Ahoj! 2023“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *