BŮH JE KOKOT – vydání 2023

Kontaktujte mne, prosím Vás, na tel. čísle 723 82 67 82!

10.400 

1 skladem

Popis

BŮH JE KOKOT – Vydání 2023

 

 

 

 

Pane, opět Vás vítám při čtení těchto řádek a zároveň oznamuji, s úctou, že způsob psaní této knihy je účelový, vzhledem k tomu, aby si čtenář mohl říct, v jakém rozpoložení tuto knihu autor Jaroslav Lhota, teda já, psal. O psaní rukou Vám musím sdělit něco podstatného. Pokud uděláte chybu, můžete škrtnout, můžete s počáteční čárky, která měla být k písmenu, třeba “P”, udělat písmeno “R”, ovšem myšlenku musíte změnit, kterou pak napíšete. Nebo můžete udělat za chybou tečku, a pokračovat v nové větě dále. To vše je psáno ručně a lze v tomto e-svazku vidět. Název samotný samozřejmě nezpochybňuje to, že Bůh existuje.

Jenom podotýkám, že s psaním ručně to je jak za mých časů, kdy se ještě milovalo s ženou a musel se na to chlapec soustředit. Stejně jak výše uvedený postup, prostě nešlo klávesou backspace smazat problém způsobený Vaší vinou a muž musel pokračovat dál. Vše záleží na tom, jak se na věc soustředíte.

Pokud jste se soustředil dobře na psaní, v 90. letech, musel jste se soustředit i na milování s ženou, která pak poznala, jaký vztah k životu, ke kterému práce a um chlapa patří, máte.

Prostředí je stejné a pokračování tohoto uměleckého díla ukazuje, jak může chování oficialit způsobit z jednoho zapomenutého místa incestní laboratoř. Kdy se pouze studují aktéři, a výsledky předávají, teoreticky, mezi odborníky a odbornicemi dál.

Anebo můžete za výsledek považovat i to, že uzavřenost, agrese místních mužů při snaze toto město oživit ze strany struktur z vnějšku prostě nedovolila 25 let rozvoj města, okresu, kraje a celého Česka. Nenávist, která se šířila z toho místa byla totiž tak enormní, že  snaha o rozvoj demokracie a svobody v mé zemi skončila stejně, jak když jsem přijel za prarodiči a cítil rodinnou lásku, péči. Ovšem pod tlakem agresora byla pobita, a v rodině jsem se setkával jenom s nenávistí, arogancí a nejhorší bylo, když byli ubiti prarodiče. To pak trvalo týdny, než jsem se vzpamatoval. Jestli toto chování mělo skutečně vliv na Česko, a jsem si jistý, že mělo, je omluvitelné Vám nepovím, ovšem je Česko bito za svoje postoje ke svobodě, za svoji xenofobii tím, že je draze, a že ze země se stala evropská fabrika pro skutečné země, kde svoboda znamená, že menšinu potkáte nejenom v prodejně s Kebabem, nebo stánku s levným zbožím na tržnicích.

Výsledek psaní rukou je ten, že se chcete soustředit na každé slovo, protože je psáno rukou, kdy dnes toto nevidíte a psáno tam, kde psaní rukou způsobuje, že vyvolává pudové informace u seniorů a seniorek, tedy pravdivě.

V tomto druhém vydání se zaměřuji na 15 letou mezeru, kterou vyprávím v podstatě kamarádovi, a znovu, pane s úctou, prosím, upozorňuji, že je psána pro výdělečnou ziskovou činnost.

Téma tohoto e-svazku je o mezeře, která proběhla mezi prací v *ady Marion, v Karlových Varech, Ondříčkova 28, a samotným odloučením se od rodiče kvůli onemocnění Covid+19, respektive dáním výpovědi ve firmě *uffet Crampon, *arkneukirchen.

Tato kniha Vás dostane do světa, o kterém si myslíte, že neexistuje, a měl by jste si, teoreticky, uvědomit, že je v podstatě stejný, jak ten Váš, pane. Ovšem strach a obava z toho, co by se stalo, pokud by jste o svém problému mluvil Vás brzdí, teoreticky. Brzdí v tom, že jste pak pasivně agresivní.

Měla by Vám otevřít duši vůči okolí, aby jste si uvědomil, že Váš problém je na hodně stejné úrovni, jak ten autorův.

Protože ten autorův pochází z místa zvaném Kraslice a měl a má do dnes vliv na spoustu lidí kolem Vás, jenom z důvodu, že aktéři na základě lži dostávali falešné informace zpět. Vím, že mne rozumíte.

Znovu Vás informuji, že tato kniha je skutečně napsaná na základě osobních skutečností a pokud dojde k nějakému ponížení, či dehonestaci autora, riskujete, že přijdete naději pro tuto zem, ČR. Ohledně problému vcítění se do okolí Vám pomůže, snad.

Děkuji

Psychické zneužívání – Wikipedie

 

       VAROVÁNÍ PŘED PLAGIÁTORSTVÍM – ZPĚTVZETÍ KOPÍROVÁNÍ BUDE MÍT VLIV NA ZHORŠENÍ DUŠEVNÍHO ZDRAVÍ OBOU STRAN OBCHODU!!!
 
Obdržíte vysvětlivky v časové ose k jednotlivým kapitolám

Kniha obsahuje explicitní výrazy a je pro čtenáře starší 18-ti let!


Dík

Snimek obrazovky 15 5 2024 143523 login.affial.com 2
Snimek obrazovky 15 5 2024 143814 login.affial.com 2

Další informace

Formát ke stažení

1 x .zip

Časová osa ke knize

1x .pdf

Počet stran

63x

Lze zaslat na Flash disku

1 x

Jazyk e-svazku

čeština

Obsah MB

10

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „BŮH JE KOKOT – vydání 2023“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *