Vtipy z ULICE – vydání 2023

Kontaktujte mne, prosím Vás, na tel. čísle +420 723 82 67 82!    

500 

1 skladem

Popis

VTIPY Z ULICE – vydání 2023

 

Vážený pane, již přes dva roky se ve spolupráci s přáteli, a pokud se chtěli přátelit, i přítelkyň, pod taktem radosti, že našli odvahu se přátelit, pokouším zlepšit náladu na sokolovském nádraží. U mne to začalo vymýšlením vtipů a s těmito osobami na sokolovském nádraží, většinou, a hned jak mne napadl vtip, zkusil jsem si ho zapamatovat a hned říct. Následně mne jeden muž poradil, ať je sepíšu, ovšem právě muži, mladí chlapci, většinou, prosím, romského původu, s úctou, dokazují, že pokud si něco nepamatuji, oni paměť mají. Stejně, jak mne parta hochů pomohla s 8. vtipem, tedy si vzpomenout, po sepsání 7 vtipů, ráno v neděli na psací stroj Consul.

Těchto pár, pro mne, prvotřídních kousků, které reflektují dnešní dobu způsobilo, že i v těžkých časech právě na tomto nádraží, ve spolupráci s kamarádkami, pokud našli odvahu mne oslovit, že jsem našel odvahu a to ve smyslu ventilovat pozitivní emoce na ulici, když jsem si vzpomněl na úsměvy mladých romských

mužů a jejich žen.

Těchto pár vtipů se mne navždy zapsalo do paměti, protože jsou vymyšlené tak, jak mne život nabídl. Tuto nit k sešití roztržené kapsy, abych neztrácel věci, či peníze, protože šít si musím evidentně sám, vzhledem k tomu, že české ženy mne neoslovují, jsem si na šicí jehlu nasadil sám. Tedy vidím v tom pouze ten problém, že neznají, co je silná pudovost, pud sebezáchovy, který je právě u mužů tam dole silný, protože mají skutečné starosti, které mám také, ovšem nutí mne si myslet, že český muž je jinde. Je tam, kam ho poslal Ing. Petr Pavel, jakmile uspěl, hleděl pouze dodržet tradici a jel na Slovensko, do Polska a do Německa. Český muž udělá to samé, myslím, jakýkoliv úspěch oslaví nákupem v zahraničí, ovšem nejdřív bude, teoreticky, obtěžovat sousedku, jak je skvělý a úspěšný, to vím.

Zhoršená kvalita pro četbu!

Děkuji

 

Snimek obrazovky 15 5 2024 143523 login.affial.com
Snimek obrazovky 15 5 2024 143814 login.affial.com

Další informace

Strany

3

Text

český

Časové omezení stahování

10 dní

Formát ke stažení

1x .ZIP, po rozbalení 1x .EPUB

Platnost souborů ke stažení

10 dní

Obsah MB

2

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Vtipy z ULICE – vydání 2023“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *