BŮH JE KOKOT – vydání 2024

   Kontaktujte mne, prosím Vás, na tel. čísle +420 723 82 67 82!

10.600 

1 skladem

Popis

BŮH JE KOKOT – VYDÁNÍ 2024

 

Vážený pane, píši tento závěrečný díl z trilogie zvané ” Bůh je kokot – vydání 2024″ s dojmy, které jsou velmi příjemné a čisté, prosím, protože vnitřně jsem se dostal do stavu, kdy článek v novinách ohledně zdraví píše, že prostě musí jít člověk cestou, která mu zajistí život, a to je cesta, se kterou se prostě ztotožňuji.

Ovšem názor na situaci, která nastává kolem mne, tedy, že se plní ulice mladými lidmi do 18 – ti let, kteří jsou již se sociálními sítěmi ztotožněni je tento. A píšu z toho důvodu, že je zde zcela evidentní a zásadní problém, kvůli kterému mne vzniklo duševní onemocnění a tím je sociální sít, tedy že u mne vzniklo duševní onemocnění kvůli soc. síti. Komunikace pro starší 31 – ti let je daná výchovou, kdy tato síť pro ně nebyla ve věku do 15. roku ještě přístupná. Toto vydání je poslední.

Tzn., že jejich přirozenost, dle mého názoru, s úctou, pane, je komunikace, která byla naučena rodiči, prarodiči. A mezí tím věkem 18 – 31 let je už něco, myslím, a tím je pouze boj s tímto problémem a přirozeností, ovšem vím, že pořád boj. Je zde po Covidových vlnách v roce 2021 – 2023/11. Tím, že jsem dokázal se vrátit ke kořenům, které v sobě mám, tedy ke stylu komunikace, která je pro mne přirozená se dostávám k zásadní věci. Toto vydání je poslední.

 

Tou je, že po opuštění rodiče, či rodičky jsem dokázal cítit. Zásadní problém, který po 3 vlnách onemocnění Covid+19 v ČR nevidím, kromě dětí. Cítím to tak. Používám v této knize slova, která vůbec pro mne nemají význam a zároveň si začínám všímat jednoho slova, tedy tím je sociopatie.

Ono totiž je evidentní, že pokud je někdo nevhodný, totiž pokud je bílým koněm, a to za účasti i státních složek, teoreticky, a najednou je situace, kterou oni nezvládli, protože se raději chovali proti svému základnímu pudu, tak prostě je a bude problém, pokud budou krotit své emoce tam, kde nemají a obráceně.

Podotýkám, že rodička, ta jedna v mém životě, mé rozhodnutí přijala a od té doby je jedno, co se bude dít v můj neprospěch cílený muži a ženami, které jsou frustrované, či frustrovaní a neudělali zdravé rozhodnutí, pane, prosím Vás. To vím. Nebo můj prospěch.

S úctou píši, že tento 3. e-svazek je ten, který popisuje přepsaným slovem, nahrávky, kdy jsem emoce vybíjel do diktafonu po náročném období, ovšem období, které způsobilo, že se mne splnil sen. Cíl mého života je tedy žít kvalitní, zdravý život a sen zemřít finančně zajištěný s částkou (plusovou) mající 8 míst. Čím dříve toho docílím, tím lépe a zároveň samozřejmě není někde napsáno, pane, že se musím zítra probudit.

Výraz sociopatie se prý přestal používat někdy kolem poloviny 19. století. Ovšem ten důvod si myslím, že byl, protože tempo životního stylu se začalo zrychlovat, muž přestal své pocity používat ke zachování své spermie a začal se šířit takový nešvar – alkoholismus.

Tím toto způsobilo, že chování, které bylo dříve bráno jak sociopatické, začalo být pro společnost normální a tedy se od tohoto slova se upustilo. Ovšem pro mne je chování společnosti, vůči jedinci sociopatické, vůči jedinci, kterému bylo diagnostikované duševní onemocnění, vážné, který udělal zdravé rozhodnutí (Covid+19) a je od začátku mužem i ženou, kteří toto neudělali, hnán do nemoci.

Mé rozhodnutí, je bito nemocnými, aby jsme si rozuměli. Tedy těžké sociopatické chování. Tato, chcete-li tento třetí e-svazek je o přepisu nahrávky z jednání s ÚP v Chebu Hmotná nouze a dále jsou zde přepsané nahrávky z diktafonu, kdy útoky bezcitných sociopatů a sociopatek, vážený pane, ve mne vyvolaly strach, obavu a boj.

 

Děkuji!

 

 

Snimek obrazovky 15 5 2024 143523 login.affial.com 1
Snimek obrazovky 15 5 2024 143814 login.affial.com 1

Další informace

Počet stran

5

Jazyk e-svazku

čeština

Lze zaslat na Flash disku

1 x

Soubory ke stažení

1x .ZIP, po rozbalení 1x EPUB

Obsah MB

10

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „BŮH JE KOKOT – vydání 2024“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *